Biuro Rachunkowe „DoS”

26-600 Radom
ul. Kosciuszki 1A lok. 102

tel. kom. 501-502-482
tel.  48 365-10-65
fax: 48 365-03-79
e-mail: dos_biuro@hot.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 15:00

Po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu możliwość kontaktu w innych godzinach.

Podaj swoje Imię/nazwisko

Podaj swój adres email (wymagane)

Podaj numer telefonu

Napisz coś do nas

Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych
Administrator danych osobowych
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest BIURO RACHUNKOWE „DOS” Grażyna Drogomirecka-Nalewajko, z siedzibą w Radomiu, przy ul. Kościuszki 1A/102.
W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane?
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy.
Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres dos_biuro@hot.pl.
Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”).
Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, oraz IT przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa
Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie łączy się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Jakie przysługują Pani/Panu prawa w związku z przetwarzaniem przez nas danych?
Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania.
Ma Pani/Pan prawo do zgłoszenia sprzeciwu.
W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kontakt-do-Biura-Rachunkowego-Dos-w-Radomiu

© 2013 Biuro Rachunkowe DoS